Societatea Miras International SRL angajează electrician mentenanță

Anunțuri (Categoria articolului)

Societatea Miras International SRL angajează pentru punctul de lucru din localitatea Bănești electrician mentenanță.

Cerințe:
- studii medii în domeniul electric;
- experiență minim 2 ani pe o poziție similară în domeniul productiv: parte electrică, automatizări;
- cunoștinte echipamente și acționări electrice (citire, interpretare și execuție scheme electrice), automatizări;
- responsabilitate, corectitudine, seriozitate, flexibilitate la program prelungit, preocupare pentru perfecţionarea pregătirii profesionale;
- cunoașterea limbii engleze și cunoștințe operare calculator constituie un avantaj.
Responsabilități:
- asigură mentenanța preventivă a utilajelor și echipamentelor din punct de vedere electric;
- identifică şi remediază problemele electrice apărute în funcţionarea utilajelor şi a instalaţiilor;
- execută lucrări electrice de întreţinere conform planurilor de întreţinere;
- verifică parametrii de funcţionare, participă la reparații de natură electrică în vederea reluării producției la parametrii normali şi execută procedee de diagnoză a stării tehnice a utilajelor;
- documentează activitatea de întreținere;
- evaluează și urmărește stocurile de piese de schimb și materiale de natură electrică şi propune achiziţionarea acestora pentru întreţinerea utilajelor şi a instalaţiilor.
Condiții:
Se oferă pachet salarial, bonuri de masă, decontare transport, condiții de muncă într-un cadru modern.
CV- urile pot fi transmise la adresa e-mail: oana.savu@miras.ro.  Pentru relații suplimentare puteti contacta reprezentanții societății la telefon: 0244.374.012.

2031 vizualizari

Comentarii

Campurile marcate cu * sunt obligatorii

Anunțuri

1428 vizualizari
23 sept. 2022 19:29

HIDRO PRAHOVA SA – Buletin informativ privind calitatea apei în Prahova, emis în data de 23 septembrie 2022

Societatea HIDRO PRAHOVA SA informează abonații și autoritățile locale din aria de operare că apa distribuită se încadrează în parametrii de potabilitate, conform cerințelor Legii 458/2002, cu modificările și completările ulterioare.

1753 vizualizari
21 sept. 2022 20:32

Casa Tineretului Câmpina anunță licitație pentru închirierea a trei spații

Casa Tineretului Câmpina anunță organizarea urrnătoarelor licitații:

Alte stiri recente

0 vizualizari
25 sept. 2022 20:41

Liga B Prahova. Muscelul Câmpina - Viitorul Provița de Sus 2-0

FC Muscelul a revenit în fața propriilor suporteri spernd într-o evoluție cât mai bună în fața unui adversar imprevizibil - Viitorul Provița de Sus.

120 vizualizari
25 sept. 2022 18:40

Medalii prahovene la Campionatul Național de Bob. Câmpineanca Georgeta Popescu, din nou pe podium

La finalul acestei săptămâni, la Câmpulung Muscel, acolo unde a avut loc zilele trecute Cupa României la bob, s-au desfășurat finalele Campionatului Național de Bob.